Kızılay Kan Merkezi İç Anadolu Bölge Müdürü Tatar’dan Rektörümüze Ziyaret

06 Kasım 2017 2058
Kızılay Kan Merkezi İç Anadolu Bölge Müdürü Tatar’dan Rektörümüze Ziyaret
Türk Kızılay’ı Kan Merkezi İç Anadolu Bölge Müdürü Adem Tatar beraberinde İç Anadolu Bölge Kan Merkezi Kök Hücre Birim Sorumlusu Behlül Budak ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti. 
Türk Kızılay’ı Kan Merkezi İç Anadolu Bölge Müdürü Adem Tatar ve İç Anadolu Bölge Kan Merkezi Kök Hücre Birim Sorumlusu Behlül Budak’ı makamında ağırlayan Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı, kendilerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 
Türk Kızılay’ının yurt içinde ve yurt dışında ortaya koymuş olduğu başarılı çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Rektörümüz Bağlı, “Gerek ülkemizde, gerekse yurt dışında afet ya da acil durumun ilk aşamasından itibaren ihtiyaç sahibi her kesime yardım elini uzatan Türk Kızılay’ı ülkemizi ve bizleri gururlandırıyor. Biz de Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak Türk Kızılay’ının gerek kan bağışı, gerek kök hücre ihtiyacı ve diğer her türlü çalışmalarında elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Ayrıca yapılacak her türlü ortak çalışmaya da üniversite olarak hazırız. Sizlere bir kez daha şahsım ve üniversitemiz adına göstermiş olduğunuz başarıla çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
Rektörümüz daha sonra ziyaretçiler ile bir süre görüştü.