İş Adamı Ertaş’tan Rektörümüz Prof. Dr. Bağlı’ya Ziyaret

27 Aralık 2017 2169
İş Adamı Ertaş’tan Rektörümüz Prof. Dr. Bağlı’ya Ziyaret

Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Musa Ertaş, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.

Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Musa Ertaş beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ertaş ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı makamında ziyaret etti. İş adamı Ertaş’ın Rektörümüzü ziyaretlerinde, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Fatma Karipcin ve Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVSEM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. M. Cüneyt Bağdatlı’da hazır bulundu.

Rektörümüz Bağlı’yı ziyaretlerinde kendileriyle bir süre görüşen iş adamı Musa Ertaş, Ertaş Grup bünyesinde çalışan personele Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVSEM) tarafından personellerinin eğitimlerine yönelik fikir alışverişinde bulundu.    

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak üniversite-şehir ve üniversite-sanayi işbirliğine daima önem verdiklerini belirten Rektörümüz Bağlı, eğitim ve öğretiminin yanında şehrin ve sektörlerin de gelişmesi için büyük gayret sarf ettiklerini söyledi. Bağlı, eğitim alanında gerekli tüm destekleri Üniversitemiz NEVSEM tarafından verileceğini ifade etti.