Başbakanlık YTB Heyetinden Rektörümüze Ziyaret

29 Ocak 2018 1519
Başbakanlık YTB Heyetinden Rektörümüze Ziyaret

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı  (YTB) Uluslararası Öğrenciler Daire Başkanı  Murat Kazancı Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.

YTB Uluslararası Öğrenciler Daire Başkanı Murat Kazancı beraberindeki heyet ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı makamında ziyaret etti. Üniversitemiz Genel Sekreteri ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Abdulkadir Uzunöz ile Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Abdulkadir Binici’nin hazır bulunduğu ziyaretlerinde Rektörümüz Bağlı ile bir süre görüşen Daire Başkanı Kazancı ve beraberindeki heyet, uluslararası öğrenciler için gerçekleştirilen kültürel ve sosyal çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Kazancı ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektörümüz Bağlı ise, üniversitemizde eğitim-öğretim gören uluslararası öğrencilerin eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamalarının yanı sıra kendilerinin talep ve isteklerinin karşılanmasına yönelik üzerlerine düşeni yapmakta olduklarını ifade etti.

Başkan Kazancı ziyaretlerinin sonunda  Rektörümüz Bağlı’ya ‘İslam Düşünce Atlası’ hediye ederken, Rektörümüzde kendilerine plaket takdiminde bulundu.