Kapadokya Üniversitesi Rektörü Karasar’dan Rektörümüz Bağlı’ya Ziyaret

03 Nisan 2018 1221
Kapadokya Üniversitesi Rektörü Karasar’dan Rektörümüz Bağlı’ya Ziyaret

Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Hasan Ali Karasar’ı makamında ağırlayan Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı, kendilerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Bağlı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak yeni kurulan Kapadokya Üniversitesi  ile birlikte başarılı gençlerin yetiştirilmesine yönelik çalışmalar başta olmak üzere her alanda şehrin ve ülkenin geleceğine ivme katacak ortak projelere birlikte imza atmaya hazır olduklarını  ifade etti.

Kurulduğu günden bugüne adından söz ettiren Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ile ikili işbirliğine daima hazır olduklarını belirten Karasar ise, “İki üniversite olarak, akademik, bilimsel, teknolojik ve diğer bütün alanlarda ortaya koyacağımız ikili ilişkiler ile bu şehre ve ülkemize büyük katkılar sağlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Rektör Karasar ile bir süre görüşen Rektörümüz Bağlı, kendilerine ziyaret sonunda günün anısına plaket takdiminde bulundu.