NEVÜ Ev Sahipliğinde II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi

26 Ekim 2020 1755
NEVÜ Ev Sahipliğinde II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü (SBE) ev sahipliğinde 16-18 Aralık 2020 tarihlerinde II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi düzenleniyor. 

Online canlı sunum veya video yükleme formatında yapılacak II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi; Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Aksaray Üniversitesi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ortaklığında ve her yıl bir üniversitenin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.  

38 bilimsel alanda bildiri sunulacak olan Kongrenin amacı;  Sosyal bilimler alanında çalışmalar yapan öğrencileri bir araya getirmek, tecrübe paylaşımına aracılık etmek, çalışma alanları ile ilgili konuları, alanında uzman öğretim üyelerinin moderatörlüğünde farklı üniversitelerden katılacak öğrencilerin önünde sunum yapmalarını sağlamak ve dolayısıyla öğrencileri akademik hayata hazırlamak olarak belirtiliyor.   

Bildiri özeti son gönderim tarihinin 27 Kasım 2020, kabul edilen bildirilerin ilan tarihinin 5 Aralık 2020 olarak belirlendiği ve NEVÜ-SBE’nin bu yıl ikincisine ev sahipliği yapacağı II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi’ne; geleceğin akademisyen adayı tüm öğrencilerin davetli olduğu duyuruldu. 

Kongre İletişim Bilgileri:

kapsosbil2020.nevsehir.edu.tr

kapsosbil2020@nevsehir.edu.tr

Twitter: @kapsosbil2020

Instagram: kapsosbil2020

NEVÜ Ev Sahipliğinde II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi NEVÜ Ev Sahipliğinde II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi